niedziela, 4 marca 2012

Blogerki się odważają!

Tak, zbliża się wiosna.. Jeszcze miesiąc, dwa, a te ładne zgrabne dziewczyny zrzucą kurtki, swetry i zaczną pokazywać swoje zgrabne nogi i świetną figurę w pięknych letnich sukienkach i kusych spódniczkach. Moim celem jest także pokazanie się bez wstydu wiosenno-letnich strojach. Nowe kolekcje już w sklepach a mi aż odechciewa się kupna. Więc dołączam do akcji : Blogerki się odważają!
  

Waga obecna: 76.9 kg.
Wzrost: 174 cm


POMIARY:

CEL: Wbić się w rozmiar 36/małe 38. Eliminacja tkanki tłuszczowej na brzuchu i nogach oraz pozbycie się (chociaż w jakimś stopniu) cellulitu. Waga docelowa: 65-60 kg (60 szczyt marzeń!)
motywacja: Moje koleżanki i ich wygląd, a przede wszystkim samoakceptacja. Źle się czuję z taką wagą i wiem że małymi krokami zbliżam się do nadwagi gdyż balansuję na górnej granicy prawidłowego BMI. I żeby jeszcze bardziej podobać się TŻ ;)
plan działania: Żadna konkretna dieta. Porzucenie złych nawyków żywieniowych. Muszę zacząć jeść śniadania! Standardowo 5 małych posiłków, nie przejadanie się ( co często mi się zdarza). Coś słodkiego tylko raz w tyg i w małej ilości. ZERO śmieciowego żarcia (kebaby i pizze odpadają) na które znajomi zwykle ciągną w weekend. Zero alkoholu do maja ( po maturze też w małych ilościach, bo jak się napiję to mi się "wielki głód" włącza). Ćwiczenia 3-4 razy w tyg. po 40-60 min.

MOTYWACJA:
Życzę sobie i innym uczestniczką akcji: POWODZENIA! :D

8 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki i będę śledzić! :)

  P.S. Masz włączoną weryfikację obrazkową - trochę utrudnia to dodawanie komentarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojj z całej siły trzymam kciuki :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę Cię wspierać duchowo, gdyż nie wiem czy sama dałabym radę ;*


  zapraszam do obserwowania, już niedługo konkurs! ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Dasz rade tylo potrzeba wiary i sil oczywiscie.
  Sledze jak Ci idzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka świetna akcja. :)
  Trzymam za Ciebie kciuki. :)
  Zapraszam do siebie na moje pierwsze Rozdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pozdrawiam i zapraszam ;)
  http://cherrylassie.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń